Kopírovacie strojebizhub 211 vynikajúca voľba pre rozširujúcisa podnik – 
rastú po boku rastúcich potrieb malých firiem!


Veľké vo funkciách, malé v rozmeroch – toto robí zariadenia bizhub 163 a bizhub 211 ideálnym kandidátmi pre malú kanceláriu alebo firmu. Mimoriadne kompaktné, avšak veľmi flexibilné, nové multifunkčné zariadenia formátu A3 od firmy Konica Minolta kombinujú funkcie štandardného kopírovania, skenovania a tlače GDI s voliteľnou faxovou komunikáciou a sieťovou integráciou. Takáto univerzálnosť plus voľba výkonných 21 alebo rýchlych 16 čiernobielych strán za minútu znamená, že jedno z týchto dvoch zariadení bude vynikajúci pomocník pre ktorýkoľvek malý podnik.


bizhub 222 Pokročilé čiernobiele multifunkcionality –  pre skvelé výsledky,
kedykoľvek a kdekoľvek.


V dnešnej dobe sú komplexná tlač a kopírovanie, ako aj ďalšie komunikačné schopnosti nutnosťou pre každú skupinu užívateľov. Platí to ako pre pracovné skupiny v oblasti účtovníctva, kontrolingu a personálnych útvarov, tak aj pre tímy v oblasti logistiky a skladovania. Ponúkajúc vynikajúcu komunikáciu a sieťové možnosti, je bizhub 222 naozaj účinná tlačiareň a kopírovacie zariadenie poskytujúce odpovede na najrôznejšie požiadavky. Tieto robustné sieťové zariadenia kombinujú produktívnu tlač a kopírovanie s možnosťou vysokorýchlostného skenovania a voliteľného faxu. Zaisťujú tak flexibilitu a spracovanie úloh v dosahu ruky.S rýchlosťami 22,  strán za minútu je schopné spracovať väčšie objemy tlače v oddeleniach akejkoľvek veľkosti..  Inovačný dizajn InfoLine z nich robí atraktívnym doplnkom v každej kancelárii. Všestranné možnosti dokončovania Vám umožnia získať skutočne profesionálny výstup v podobe skladaných brožúr, dierovaných a zošívaných materiálov a pod.  bizhub 222 spracováva papier veľkosti od A6 do A3, ako aj široký výber médií, pokrývajúc papier gramáže 50 až 210 g/m2. Zvýšenú praktičnosť a vyšší výkon podporuje možnosť dopĺňania papiera a tonera za chodu zariadenia, čo úplne vylučuje prerušenie rozsiahlych tlačových úloh.bizhub C220 Vylepšená funkcionalita , Ekologicky bezchybné  –
v čiernej a bielej s extra farbou


bizhub C220, bizhub C280 a bizhub C360 tvoria inovatívny triumvirát Konica Minolta každodennej produkcie dokumentov vo firemnom prostredí a sú dokonalé pre kancelárie, pracovné tímy na finančnom a účtovnom oddelení, na personálnom oddelení, logistike a v mnohých ďalších oblastiach, kde sa produkuje množstvo čiernobieleho materiálu. Produktový rad ponúka naozaj dostupné, vysokokvalitné čiernobiele snímanie za podobne nízke náklady ako s len čiernobielymi prístrojmi. bizhub C220 má však jednu extra vlastnosť: farbu, ktorú možno zvoliť kedykoľvek v prípade potreby.  Tieto multifunkčné zariadenia možno použiť na tlač, kopírovanie, skenovanie a faxovanie, vybavovanie kompletnej komunikácie rušnej kancelárie ľahko a jednoducho. Kompaktný a štýlový dizajn nezaberá veľa miesta a zároveň je atraktívnym doplnkom každej kancelárie.  Zariadenia spĺňajú najnovšie požiadavky programu Energy Star a German Blue Angel. bizhub C220, má výnimočne tichú prevádzku a  energetická spotreba je veľmi nízka. Pohodlne sa s nimi pracuje a ich prevádzka je výnimočne ekologická.


<<<: Naši partneri
Nasledujúca stránka: Bizhub 211


© Copyright ASSI computer. spol. s.r.o . 2011         Designed by Ghost
Optimalizované pre rozlíšenia: 1280x800 a vyššie